Virtual Sites (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Administer
gl: Administrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Add
gl: Engadir

en: Theme
gl: Tema

en: Site
gl: Sitio

en: Conditions
gl: Condicións

en: Condition
gl: Condición

en: Site building
gl: Construción do sitio

en: No primary links
gl: Sen ligazóns principais

en: Source for the primary links
gl: Menú que contén ligazóns primarias

en: Select what should be displayed as the primary links.
gl: Seleccione o que debe mostrarse como ligazóns primarias.

en: No secondary links
gl: Sen ligazóns secundarias

en: Source for the secondary links
gl: Menú que contén ligazóns secundarias

en: Information
gl: Información
