Virtual Sites (6.x-1.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Administer
oc: Administrar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Add
oc: Apondre

en: Theme
oc: Tèma

en: Conditions
oc: Condicions

en: Site building
oc: Construccion del site

en: No primary links
oc: Pas de ligams primaris

en: Source for the primary links
oc: Font dels ligams primaris

en: Select what should be displayed as the primary links.
oc: Seleccionatz lo menú que serà afichat dins los ligams primaris.

en: No secondary links
oc: Pas de ligams segondaris

en: Source for the secondary links
oc: Font dels ligams segondaris

en: Information
oc: Informacions

en: Variables
oc: Variablas
