VirusTotal API (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Comment
az: Şərh

en: Choose a file
az: Faylı seç

en: Resource type
az: Resurs növü
