VirusTotal API (6.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
