Visibility API (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: הגש

en: Export
he: ייצוא

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
he: הצג עם קוד ה-PHP שלהלן מחזיר <code>TRUE</code> (מצב-PHP, מומחים בלבד).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Module name
he: שם מודול
