Visibility API (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalarda göster.

en: Show on only the listed pages.
tr: Sadece listelenen sayfalarda göster.

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
tr: Aşağıdaki PHP kodu <code>TRUE</code> dönerse göster (PHP-kipi, sadece uzmanlar).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Drupal yolunu kullanarak satır başına bir sayfa girin. '*' karakteri jokerdir. Örnek yollar ağ günlüğü sayfası için '%blog' ve tüm kişisel ağ günlükleri için %blog-wildcard. %front ana sayfadır.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
tr: Eğer PHP kipi seçildiyse PHP kodlarını %php arasında girin. Hatalı PHP kodu çalıştırmanın Drupal sitenizi bozacağını unutmayın.

en: Packages
tr: Paketler

en: Module name
tr: Eklenti adı
