Visibility API (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: Submit
be: Захаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспертаў).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.
