Visibility API (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Export
hy: Արտահանել
