Visibility API (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्
