Visibility API (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
