Visibility API (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Export
uk: Експортувати

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Show only for the selected role(s). If you select no roles, it will be visible to all users.
uk: Показувати тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, вона буде видимою для всіх користувачів.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Packages
uk: Пакунки

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Show on specific pages
uk: Показувати на певних сторінках
