Visitor Info (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Country
et: Riik

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Zip
et: Postikood

en: Visitors
et: Külastajad
