Visitor Info (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Country
he: מדינה

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Zip
he: זיפ

en: Visitors
he: גולשים
