Visitor Info (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Visitors
lv: Viesi
