Visitor Info (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Country
sv: Land

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sv: Förvald bredd på en Google-karta, som en CSS-längd eller i procent. Exempel: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sv: Förvald höjd på en Google-karta, som en CSS-längd eller i procent. Exempel: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Zip
sv: Postnummer

en: Visitors
sv: Besökare
