Visitor Info (6.x-1.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Update interval
da: Opdateringsinterval

en: State
da: Status

en: IP Address
da: IP-adresse

en: City
da: By

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Country Code
da: Landekode

en: Visitors
da: Besøgende
