Visitor Info (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Update interval
gl: Intervalo de actualización

en: State
gl: Estado

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Visitors
gl: Visitantes
