Visitor Info (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: State
lt: Etapas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Visitors
lt: Lankytojai
