Visitor Info (6.x-1.6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
cs: Interval obnovy

en: State
cs: Stav

en: IP Address
cs: IP adresa

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Visitors
cs: Návštěvníci
