Visitor Info (6.x-1.6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
el: Συχνότητα ενημέρωσης

en: State
el: Κατάσταση

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Visitors
el: Επισκέπτες
