Visitor Info (6.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: State
fa: وضعیت

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: City
fa: شهر

en: Zip
fa: کد پستی

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان
