Visitor Info (6.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Update interval
fi: Päivitysväli

en: State
fi: Tila

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Visitors
fi: Vierailijat
