Visitor Info (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Update interval
ro: Interval de actualizare

en: State
ro: Status

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Visitors
ro: Vizitatori
