Visitor Info (6.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: State
te: రాష్ట్రం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Country Name
te: దేశం పేరు

en: Visitors
te: సందర్శకులు
