Visitor Info (6.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བར་མཚམས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན
