Visitors (6.x-0.23) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Mon
si: සඳු

en: Tue
si: අග

en: Wed
si: බදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්‌

en: Fri
si: සිකු

en: Sat
si: සෙන

en: Sun
si: ඉරි

en: Hour
si: පැය
