Visual Admin (6.x-0.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Update options
af: Opdateer opsies
