Visual Admin (6.x-0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
