Visual Admin (6.x-0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Path
be: Сцежка

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
be: Сістэма меню захоўвае толькі сістэмныя сцежкі, але для адлюстравання будзе выкарыстоўваць URL псеўданімаў. %link_path быў захаваны ў %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.
