Visual Admin (6.x-0.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Uploaded file is not a valid image
bg: Каченият фаил нее валидно изображение

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bg: Меню системата записва само системни линкове, но ще използва за преглед съответния URL. %link_path е записан като %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.
