Visual Admin (6.x-0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট
