Visual Admin (6.x-0.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Path
ca: Camí

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ca: El sistema de menús només emmagatzema rutes del sistema, però utilitzarà l'àlies de la URL a l'hora de mostar-ho. S'ha emmagatzemat %link_path com a %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@link_path' no és vàlida o no hi teniu accés.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
ca: No es redimensionarà la imatge. Considereu d'instal·lar el mòdul <a href="@url">Image cache</a>.
