Visual Admin (6.x-0.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Uploaded file is not a valid image
cs: Nahraný soubor není platný obrázek

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
cs: Velikost obrázku nebude nijak upravována. Zvažte instalaci <a href=@url>ImageCache</a>.
