Visual Admin (6.x-0.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Path
da: Sti

en: Update options
da: Opdatering

en: Number of rows
da: Antal rækker

en: Edit group
da: Rediger gruppe

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Uploaded file is not a valid image
da: Den uploadede fil er ikke et gyldigt billede.

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
da: Menusystemet gemmer kun systemstier, men bruger URL-aliaser ved visning. %link_path er gemt som %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@link_path' er ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
da: Billedet vil ikke blive skaleret. Overvej at installere <a href="@url">Image cache</a>.
