Visual Admin (6.x-0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
el: Το σύστημα των μενού αποθηκεύει μόνο τις διαδρομές του συστήματος, αλλά χρησιμοποιεί το URL ψευδώνυμο για παρουσίαση. Το %link_path έχει αποθηκευτεί ως %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή @link_path' είτε είναι λανθασμένη ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή.
