Visual Admin (6.x-0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Uploaded file is not a valid image
eu: Igotako fitxategia ez da irudi baliagarria

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu
