Visual Admin (6.x-0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Path
fi: Polku

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fi: Valikkojärjestelmä tallentaa vain järjestelmäpolkujen osoitteet, näkyvä osoite haetaan URL-aliaksesta. %link_path tallennettiin muodossa %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Hakemistopolku '@link_path' on virheellinen tai pääsy siihen on kielletty.

en: ImageCache preset %id: %name and corresponding actions saved.
fi: Kuvavälimuistin esiasetus %id: %name ja vastaavat toiminnot tallennettu.
