Visual Admin (6.x-0.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Path
hr: Putanja

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.
