Visual Admin (6.x-0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Path
is: Slóð

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
is: Kerfisvalmynd geymir eingöngu kerfisslóðir, en birtir samheiti (alias) slóðar. %link_path hefur verið vistuð sem %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
is: Slóðin '@link_path' er annað hvort ógild eða þú hefur ekki aðgang að henni.
