Visual Admin (6.x-0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
jv: Sistim menu namung nyimpen sistim path, nanging ditampilaké kanggo URL alias. %link_path uwis disimpen dadi %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.
