Visual Admin (6.x-0.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
km: ប្រព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ​ស្ដុក​តែ​ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ប៉ុណ្ណោះ ប៉ុន្តែ​វា​នឹង​ប្រើ​ឈ្មោះ​ URL ក្លែងក្លាយ​សម្រាប់​បង្ហាញ ។ %link_path ត្រូវ​បាន​គេ​ស្ដុក​ជា %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
