Visual Admin (6.x-0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Path
lt: Kelias

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Uploaded file is not a valid image
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas vaizdas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
lt: Vaizdo dydis nebus pakeistas. Apsvarstykite <a href="@url">Image cache</a> įdiegimą.
