Visual Admin (6.x-0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
