Visual Admin (6.x-0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
