Visual Admin (6.x-0.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Path
oc: Camin

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
oc: Lo sistèma de menú enregistra uniquement los camins sistèmas, mas utilizara los aliasses d'URLs al moment de l'afichatge. %link_path es estat enregistrat coma %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: La ruta '@link_path' es pas valida o no i teniu accès.
