Visual Admin (6.x-0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
