Visual Admin (6.x-0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Path
ro: Cale

en: Update options
ro: Opțiuni de actualizare

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ro: Meniul sistem stochează doar căile (paths) sistem dar va utiliza aliasul URL-ului pentru afişare. %link_path a fost stocat ca şi %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea  '@link_path' este sau invalidă sau nu aveţi acces la ea.
