Visual Admin (6.x-0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Publish
se: Almmut
