Visual Admin (6.x-0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Path
sl: Pot

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path
