Visual Admin (6.x-0.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Path
sq: Pozicioni

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sq: Sistemi i menuve regjistron vetëm pozicionin në sistem, megjithatë do të përdorë alias të URL për shfaqjen. %link_path u ruajt si %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.
